Medarbetare

16

Det är vi som är Promas®

Vår värdegrund sitter i ryggmärgen: Tydlighet, engagemang, laganda och glädje. Vi kör med öppna kort och är strukturerade i vår kommunikation. Vi brinner för att hjälpa andra att må bättre, och är hängivna och engagerade. Vi är ett sammansvetsat team som gör allt för att kunden ska vara nöjd. Och vi vet att äkta glädje gör skillnad – så det är tur att vi älskar vårt jobb.

Hör av er så snackar vi!

Stockholm & Uppsala

Ronnie Persson

VD

0705-85 29 00

ronnie.persson@promas.se

Rasmus Öfverström

Försäljningschef

0701-91 87 15

rasmus.ofverstrom@promas.se

Pär Lagerwall

vice Försäljningschef

0701-91 37 50

par.lagerwall@promas.se

Pia Brandt

Koncept- och marknadsansvarig

0701-91 37 60

pia.brandt@promas.se

Jonas Holmgren

Säljare

0707-37 94 00

jonas.holmgren@promas.se

Joakim Persson

KAM

0722-50 01 88

joakim.persson@promas.se

 

Sebasthian Persson

Säljare

0707-82 90 81

sebasthian.persson@promas.se

Magnus Gustafsson

Service & Support

0701-10 20 79

magnus.gustafsson@promas.se

Göteborg

Lars-Anders Carlsson

Säljare

0709-15 22 20

la.carlsson@promas.se

 

Marcus Andersson

Säljare

0701-90 47 06

marcus.andersson@promas.se

Rebecca Friberg

Säljare

0735-00 51 39

rebecca.friberg@promas.se

Benny Johansson

Service & Support

0701-90 47 01

benny.johansson@promas.se

Malmö

Simon Fellert

Säljare

0768-90 26 41

simon.fellert@promas.se

 

Jens Vighagen

Säljare

0709-66 85 05

jens.vighagen@promas.se

Södermanland/Östergötland/Mora

Rasmus Öfverström

Försäljningschef

0701-91 87 15

rasmus.ofverstrom@promas.se