Våra säljare

Våra säljare 2018-03-28T13:08:10+00:00

Kontakta en säljare

Promas  har lokalkontor över hela Sverige och vi kan ge våra kunder lokal service. Kontakta gärna det kontor som ligger närmast vid frågor om vårt koncept.

Göteborg

Peter Engstrand
Peter EngstrandHälsoutvecklare
Tel: 031-748 68 61
peter.engstrand@promas.se
Marcus Andersson
Marcus AnderssonSäljare
Tel: 031-748 68 55
marcus.andersson@promas.se
Robin Johansson
Robin JohanssonSäljare
Tel: 031-748 68 60
robin.johansson@promas.se
Bengt Johansson
Bengt JohanssonSäljare
Tel: 031-748 68 59
bengt.johansson@promas.se
Fredrik Torgardh
Fredrik TorgardhSäljare
Tel: 031-748 68 64
fredrik.torgardh@promas.se
Sebastian Serna
Sebastian SernaSäljare
Börjar i april-2018
Amanda Svensson
Amanda SvenssonSäljare
Börjar i april-2018
Mikaela Andersson
Mikaela AnderssonHälsoutvecklare
Börjar i april-2018

Skåne

Simon Fellert
Simon FellertSäljledare
Tel: 031-748 68 57
simon.fellert@promas.se
Peter Björck
Peter BjörckSäljare
Tel: 040-685 59 53
peter.bjorck@promas.se
Malin Schramm
Malin SchrammSäljare
Tel: 040-685 59 55
malin.schramm@promas.se
Ola Lindeberg
Ola LindebergSäljare
Tel: 040-685 59 56
ola.lindeberg@promas.se
Josefine Jönsson
Josefine JönssonHälsoutvecklare
Tel: 040-685 59 57
josefine.jonsson@promas.se

Bohuslän

Simon Fellert
Simon FellertSäljare
Tel: 031-748 68 57
simon.fellert@promas.se

Stockholm

Ronnie Persson
Ronnie PerssonRegionschef
Tel: 08-709 22 82
Mobil: 0705-85 29 00
ronnie.persson@promas.se
Rasmus Öfverström
Rasmus ÖfverströmKey Account Manager
Tel: 08-709 22 81
Mobil: 0701-91 87 15
rasmus.ofverstrom@promas.se
Pär Lagerwall
Pär LagerwallSäljledare
Tel: 08-520 245 10
Mobil: 0701-91 37 50
par.lagerwall@promas.se
Jonas Holmgren
Jonas HolmgrenSäljare
Tel: 08-709 22 85
Mobil: 0707-37 94 00
jonas.holmgren@promas.se
Joakim Persson
Joakim PerssonSäljare
Tel: 08-709 22 86
Mobil: 0722-50 01 88
joakim.persson@promas.se
Per-Arne Andersson
Per-Arne AnderssonSäljare
Tel: 08-709 22 84
Mobil: 0701-91 87 12
per-arne.andersson@promas.se
Camilla Rönnerblad
Camilla RönnerbladSäljare
Tel: 08-709 22 83
Mobil: 0707-42 33 50
camilla.ronnerblad@promas.se
David Hedberg
David HedbergSäljare
Tel: 08-709 22 87
Mobil: 0707-42 33 58
david.hedberg@promas.se
Pia Brandt
Pia BrandtHälsoutvecklare
Tel: 08-520 245 11
Mobil: 0701-91 37 60
pia.brandt@promas.se
Annika Persson
Annika PerssonHälsoutvecklare
Tel: 08-709 22 89
Mobil: 0707-42 33 51
annika.persson@promas.se
Jessica Andersson
Jessica AnderssonHälsoutvecklare
Tel: 08-520 24 512
Mobil: 0707-42 28 66
jessica.andersson@promas.se

Södermanland/Östergötland

Conny Johansson
Conny JohanssonSäljare
Tel: 0155-28 12 80
Mobil: 0722-53 11 89
conny.johansson@promas.se

Västmanland

Pär Lagerwall
Pär LagerwallSäljledare
Tel: 08-520 245 10
Mobil: 0701-91 37 50
par.lagerwall@promas.se

Gotland

Ronnie Persson
Ronnie PerssonSäljare
Tel: 08-709 22 80 (82)
Mobil: 0705-85 29 00
ronnie.persson@promas.se

Uppland

Anna Roo
Anna RooSäljare/Hälsoutvecklare
Tel: 018-430 70 07
Mobil: 0707-42 33 40
anna.roo@promas.se
Mattias Borg
Mattias BorgSäljare
Tel: 018-20 11 20
Mobil: 0738-20 11 20
mattias.borg@promas.se

Dalarna/Närke

Carina Sörlander Jäder
Carina Sörlander JäderSäljare
Mobil: 0707-91 30 11
carina.sorlander@promas.se

Gästrikland/Hälsingland

Elisabeth Andersson
Elisabeth AnderssonSäljare
Mobil: 0709-46 22 33
elisabeth.andersson@promas.se

Västerbotten/Norrbotten

Patrik Dehlin
Patrik DehlinSäljare
Tel: 0910-77 83 42
Mobil: 0706-18 22 33
patrik.dehlin@promas.se